Пристрій індикації і управління «Лінд-15»

Facebook

Пристрій індикації і управління (УІУ) «Лінд-15» призначений для управління і індикації стану приладів приймально-контрольних охоронно-пожежних (ППКОП) серії «Лунь-11», «Лунь-21».

При використанні спільно з Лінд-15, microSD картки із записаними на ній фотографіями, в режимі сну працює як фоторамка (опціонально).

Інформація про пристрій:
Зі зворотного боку корпусу розташований роз’єм для підключення зовнішніх електричних ланцюгів і тампер захисту від зсуву корпусу. У корпус УІУ вбудований звуковий випромінювач, який супроводжує натискання на кнопки і виконання команд звуковими сигналами. Дотик дисплея включає його підсвічування і супроводжується одноразовим коротким звуковим сигналом (один дотик – один звуковий сигнал). Прийняття до виконання будь-якої команди (вірний введення пароля або набір доступною команди) підтверджується кількома короткими звуковими сигналами. Набір неправильної команди або пароля закінчується безперервним довгим звуковим сигналом випромінювача. На дисплеї відображається інформація про стан груп ППКОП і зон, несправності, проблеми зв’язку з компонентами охоронної системи, рівні радіосигналу GSM, WiFi і радіодатчиків, поточний час і інші. Крім того, на дисплеї відображаються керуючі елементи, які використовуються для постановки в охорону і зняття з охорони, управління функціями охоронної системи, шлейфами, радіодатчиком, паролями і ключами, а також доступу до різноманітних параметрів.

Характеристики:
Кількість відображуваних груп – 16
Кількість відображуваних зон – 192
Кількість власних дротяних шлейфів – 1
Інтерфейс зв’язку з ППКОП – MON
Загальна довжина лінії зв’язку з ППКОП всіх пристроїв в системі, не більше – 150м
Напруга харчування – 10,9 … 12В
Струм споживання в черговому режимі, не більше – 190 мА
Габаритні розміри корпусу УІУ, ШхВхГ – 142х86х15 мм
Маса УІУ, не більше – 0,22кг