Facebook

Про компанію

Всі давно вже звикли до наклейки «об’єкт охороняється …», яку можливо побачити на дверях офісів та магазинів.

На думку багатьох, робота співробітників служб охорони полягає тільки в оперативному реагуванні на виклик клієнтів, якщо у них раптом спрацює сигналізація.

Насправді ж коло послуг охоронного агентства ПП Реламакс набагато ширше.
Мі надаємо послуги безпеки як компаніям, так і фізичним особам.

Наша компания взмозі забезпечити швидке реагування на всі сигнали та забезпечити язісне відеоспостереження. Також мі взмозі надати своїх співробітників для проведення різних заходів, які пов’язані з великою кількістю людей.
ПП Реламакс надає послуги із організації порядку на виставках, презентаціях, корпоративах. Також наші працівники по запиту клієнта можуть провести виявлення підслуховуючих пристроїв і вжити заходи щодо запобігання розповсюдження інформації. За необхідністю наши працівники порадять, які можна купити прилади для забезпеченная збереження конфіденційності інформації, який gsm подавитель телефонів краще.

Фахівці нашої компанії готові взяти на себе відповідальність за безпеку вашого майна, членів вашої родини. Команда професіоналів успішно справляється з поставленими завданнями. Зв’язавшись з працівниками нашого офісу, ви завжди зможете замовити у нас послугу охорони об’єкта.
Наша охоронна організація займається наданням охоронних послуг персоналу, супроводом вантажів, охороною територій складів і т.д. За допомогою наших послуг ви зможете зберегти свої гроші.
Вивчаючи послуги охоронних підприємств, ви повинні були звернути увагу на нашу компанію, адже нас завжди високо оцінювали за позитивні якості. Нами накопичено чималий досвід роботи з охоронними структурами та правоохоронними органами. Тільки солідні охоронні компанії надають охоронцям єдину уніформу і ми тому не виключення. ПП Реламакс має усі ліцензії на проведення охоронної діяльності.

Якщо організації, які обслуговує наша компанія, зможуть вам дати рекомендації, ви отримаєте достовірну інформацію про якість послуг і вартості охорони нашої фірми. Вибираючи охоронну фірму, варто звернути увагу на автопарк. Адже, наприклад, для супроводу вантажів потрібно багато автотехніки. І ми відповідаємо всім цим вимоги в найбільшою мірою. Потрібно відзначити, що ми пропонуємо спеціальні ціни на охоронні послуги.
ПП Реламакс готова запропонувати індивідуальне рішення в питаннях забезпечення безпеки та фізичної охорони. Нас відрізняє професійний підхід, дотримання багатьох неписаних правил і постійна робота з підвищення професіоналізму наших співробітників. Довірте свою безпеку в наші руки, а ми зробимо все можливе для того, щоб виправдати ваші сподівання.

Також ми надаємо і послуги з охорони цілих підприємств. При замовленні послуги охорони у нас ви можете не турбуватися за якість їх надання, кваліфіковані охоронці відмінно справляються з завданнями здійснення вашої особистої безпеки, безпеки співробітників на підприємстві або пожежної готовності.
Нас варто вибирати вже тому, що численні охоронні підприємства, що позиціонуються на ринку, не здатні забезпечити належного рівня обслуговування з причин недостатньої кваліфікації співробітників, відсутності ліцензії та т.п. Ми не займаємося сумнівним бізнесом, ми пропонуємо послуги фізичної охорони тільки високого рівня і позитивну думку клієнтів – це найкраща винагорода для нас.
Взагалі, при виборі охоронної організації треба виходити з головного принципу: нині ринок охоронних послуг настільки широкий, що обрати є з чого. Не треба поспішати, обирайте досвідчених, якими є наша компания. Ми моємо зв’язки з державними структурами.