Facebook

Протипожежна безпека

ПП Реламакс пропонує пожежні сигналізації провідних вітчизняних світових виробників. Фахівці компанії спроектують і встановлять системи пожежної сигналізації для будь-якого об’єкта. Надалі передбачено технічне обслуговування об’єктів.
Пожежна сигналізація необхідна для виявлення вогнища спалаху і подальшого сповіщення про пожежу. На об’єктах встановлюються пожежні датчики, які у разі появи диму спрацюють і подадуть сигнал тривоги. Охоронно-пожежна сигналізація може бути: порогова, адресна та адресно-аналогова.
Порогова пожежна сигналізація примітна тим, що сповіщувач має поріг спрацьовування. Наприклад, пожежні датчики теплові і при досягненні певної температури (заздалегідь заданій) подають сигнал на головну панель контролю протипожежної сигналізації. Ще одна особливість порогових систем це, так звана, радіальна топологія побудови шлейфів сигналізації. Головна перевага даної пожежної сигналізації – її ціна. У порівнянні з іншими вона на порядок нижче. До недоліків віднести можна відсутність можливості проконтролювати працездатність датчиків, а також низька інформативність одержуваних сигналів. Крім того це і пізніше виявлення пожежі.
Адресна пожежна сигналізація від порогової відрізняється алгоритмом, за допомогою якого виконується зв’язок сповіщувача з контрольною панеллю. В порогової системі контрольна панель очікує надходження сигналу від датчика полум’я про зміну стану, в той час як в адресній системі контрольна панель лише посилає в певний час запити на підключення димових датчиків. Виявлення їх стану основна мета запиту. Сповіщувач пожежний димовий входить в систему постійної інформованості. Однак, датчик пожежної сигналізації спрацьовує не миттєво і як наслідок істотним недоліком є пізнє виявлення загоряння.
Адресно-аналогова пожежна сигналізація. В автоматичної пожежної сигналізації аналогова технологія – оптимальний варіант. Така сигналізація і пожежні датчики мають ряд переваг. Основне це те, що рішення про стан об’єкта приймають не датчики пожежної сигналізації, а контрольна панель. Дана пожежна автоматика в рази ефективніше своїх аналогів. Проте відзначити варто високу вартість пожежної сигналізації. Тому потрібно ретельно зважувати всі за і проти при виборі пожежної сигналізації.
Системи оповіщення про пожежу. У питанні евакуації та порятунку людей при загорянні будівель, важливу роль відіграє пожежна сигналізація. Пожежну сигналізацію купити можна в нашій компанії. Фахівцями компанії буде визначено, який тип пожежних датчиків підійде об’єкту. І в найкоротші терміни буде встановлено все необхідне обладнання.