Button

Facebook

Бездротова тривожна кнопка / смарт кнопка

Інформативні тривоги, точні команди

Button миттєво сповістить охоронну компанію про пограбування, витік газу або пожежу. В одне натискання викличе медиків та попередить близьких, якщо різко погіршиться стан здоров’я.

У режимі тривожної кнопки пристрій підтримує один з 8 типів подій. Від типу події залежить, який код тривоги буде надіслано на пульт охоронної компанії і що буде написано у сповіщенні, яке отримає користувач. Це гарантує, що реакція точно відповідатиме загрозі.

Також Button можна використовувати як пульт керування розумним домом, активуючи сценарії за одноразовим чи подвійним натисканням.

Seamless installation

Тривожна кнопка для екстрених ситуацій

Натисніть на тривожну кнопку, щоб моментально викликати патруль охоронної компанії на допомогу й оповістити всіх користувачів системи про небезпеку.

Підніме тривогу

Заміський будинок. Господарів будять дзвін розбитого скла й незнайомі голоси. Вони не хапаються за битку, а зачиняють щільніше двері й натискають на тривожну кнопку. Нехай злодіями займеться патруль охоронної компанії.

Викличе підмогу

Охоронець патрулює ділянку. Зловмисник підкрадається ззаду, закриває рот і не дає покликати на допомогу. Навіть у такій ситуації патрульний натискає на тривожну кнопку і викликає підкріплення.

Запобіжить пограбуванню

Грабіжник вимагає скласти гроші до пакета. Продавець не чинить опір і відкриває касовий апарат. Непомітно натиснувши на тривожну кнопку, він піднімає тиху тривогу. Зловмисник не покине магазин з грішми.

Захистить дітей

У двері подзвонили, вимагають впустити. Діти вдома самі. Вони знають, що незнайомим відчиняти не можна, і натискають на тривожну кнопку. Ajax вмикає сирену, попереджає батьків та охоронну компанію.

Мінімізує збитки від пожежі

Під час пожежі важлива кожна секунда. Button дозволяє здійняти тривогу за перших ознак загоряння — якщо ви побачили проводку, що іскриться, відчули легкий запах гарі або дим. Ще до того як спрацювали пожежні датчики.

Сповістить газову службу

Button у режимі газової кнопки дозволяє сповістити охоронну компанію, службу газу, та інших користувачів системи про виток.

Кнопка невідкладної допомоги

Вдягніть Button на шнурок або закріпить біля ліжка людини, чий стан здоров’я може потребувати невідкладної уваги. Одне натискання і сповіщення надійде відповідальній особі.

Auxiliary alarm button

Режим керування

Гасіть світло, вмикайте побутову техніку, опускайте ролети або відчиняйте ворота одним натисканням. Налаштуйте виконання різних дій за коротким і тривалим натисканням кнопки.

Позбавить від рутини

Закриваючи магазин, натисніть на закріплену біля входу Button. Не гайте часу на виснажливу рутину: вимикання світла, вітрин, вивісок. А одне натискання на кнопку вранці підготує ваш бізнес до зустрічі клієнтів.

Відкриє ворота

Керуйте воротами з автомобіля. Кнопку легко закріпити на приладовій панелі, а її сигнал не зімітувати кодграбером.

Заблокує двері та вікна

Коротким натисканням переводьте будинок у режим фортеці: закривайте ролети, замикайте електрозамки на дверях і воротах. А довгим натисканням вмикайте нічне освітлення.

Вкаже шлях

Встановіть Button біля узголівʼя дитячого ліжка. Прокинувшись уночі, дитина одним натисканням увімкне приглушене світло на шляху до туалету чи до батьківської спальні.

Without false alarms

Без випадкових натискань

Завдяки продуманому дизайну Button не надішле тривогу випадково, навіть якщо на кнопку сісти або лягти. А для додаткового захисту від хибних тривог кнопку можна налаштувати на спрацьовування за подвійним або тривалим натисканням1.

Гарантовано доставляє тривогу

Button передає сигнал хабу за допомогою радіопротоколу Jeweller на відстані до 1300 м. І показує світлодіодним підсвічуванням, що команда доставлена. Jeweller захищає дані, що передаються, шифруванням і запобігає підміні пристрою. Якщо є спроби глушіння чи перешкоди у мережі, система Ajax переходить на вільну радіочастоту й сповіщає вас й охоронну компанію про ситуацію.

  • Дальність сигналу до 1300 м
  • Підтвердження доставлення команди
  • Шифрування з плаваючим ключем
  • Радіочастотний гопінг