FireProtect 2 AC (Heat/Smoke/CO) Jeweller

Facebook

Бездротовий пожежний датчик тепла, диму та чадного газу із живленням від мережі

FireProtect 2 AC — датчик із живленням від мережі, розроблений для захисту житлових приміщень від пожежі. Унікальна камера диму не вимагає регулярного очищення, а зручний софт мінімізує хибні спрацювання. Двоспектральний сенсор відрізняє дим від пари, а два термістори швидко реагують на горіння синтетичних матеріалів. Завдяки хімічному сенсору CO датчик попереджає про небезпеку ще до того, як концентрація чадного газу стане критичною. Все це відповідає найсучаснішим стандартам пожежної безпеки. Датчик має продуману конструкцію та вдосконалену кріпильну панель SmartBracket із вбудованими клемами WAGO 221. Налаштування у смартфоні і монтаж без зусиль — все заради зручності для професіоналів.

Запатентована камера диму

Надихнувшись кращими світовими стандартами та практиками виявлення пожежі, Ajax задає абсолютно новий рівень безпеки житлових приміщень з FireProtect 2 AC. Унікальна камера диму захищена від пилу та комах, а оптичний двоспектральний сенсор в поєднанні з власним алгоритмом HazeFlow 2 швидко і точно виявляє загрозу, гарантуючи максимальну безпеку без хибних тривог.

Непроникна для комах і захищена від пилу

Камера диму має унікальний механізм циркуляції повітря всередині, що забезпечує безперешкодне потрапляння та ідентифікацію летючих продуктів горіння. Водночас запилення або потрапляння іншого бруду, що може вплинути на якість виявлення пожежі, неможливе.

Камера диму FireProtect 2 не вимагає регулярного очищення.

Impenetrable for dust and insects

Ігнорує дим від приготування їжі та водяну пару

Камера диму оснащена двоспектральним оптичним сенсором з синім та інфрачервоним світлодіодами, що випромінюють світло із хвилями різної довжини. Ця технологія допомагає датчику визначити розмір летючих часток в режимі реального часу та реагувати лише на дим від пожежі, ігноруючи водяну пару.

Ignores сooking fumes and water steam

Реагує лише на реальні загрози

Алгоритм HazeFlow 2 став результатом глибокого дослідження природи горіння різних матеріалів. В режимі реального часу він аналізує дані, отримані від двоспектрального оптичного сенсора, та порівнює їх з патерном диму. Завдяки алгоритму датчик швидко відрізняє дим реальної пожежі від водяної пари та миттєво генерує тривогу.

Fire Protection

Захищає від невидимих загроз

Чадний газ (CO) — безбарвний газ без смаку та запаху, який неможливо виявити без спеціального датчика. Саме тому отруєння чадним газом може статися непомітно, і навіть низька концентрація спричиняє негативний вплив на здоровʼя. Це особливо небезпечно для людей з хронічними захворюваннями, вагітних, літніх людей та дітей. Навіть короткочасне перебування в приміщенні з високою концентрацією чадного газу призводить до незворотної шкоди здоровʼю та навіть смерті. FireProtect 2 за допомогою вбудованого хімічного сенсора точно визначає рівень CO в повітрі та реагує на низьку концентрацію 50 ppm. Це дає змогу завчасно попередити про небезпеку ще до появи перших ознак отруєння.

Тривога через перевищення концентрації СО:

  • 50 ppm впродовж не більше 90 хвилин
  • 100 ppm впродовж не більше 40 хвилин
  • 300 ppm впродовж не більше 3 хвилин
CO alarm

Навіть якщо вогонь без диму

FireProtect 2 має два термістори класу A1R для виявлення бездимної пожежі. Вони дають значну перевагу, коли температура різко зростає через горіння синтетичних матеріалів чи коли горіння починається з тління. Термістори розміщені поза межами корпусу — так датчик виявляє пожежу без затримки, не гаючи жодної дорогоцінної хвилини. FireProtect 2 AC миттєво сповістить про загрозу, навіть якщо вона виникне непомітно.

Тривога через:

  • Різке зростання температури на 10°C протягом хвилини.
  • Перевищення порогової температури +64°C.
Fire alarm

Стабільність протягом десяти років

FireProtect 2 AC працює від мережі 110–240 В~ та має незмінювану батарею, що служить резервним джерелом живлення. Датчик продовжує безперебійно працювати навіть під час відключення електроживлення. Це гарантує швидке та надійне виявлення пожежі протягом 10-річного терміну служби.

Stable power supply

Пожежна тривога, яку неможливо пропустити

Головне завдання системи пожежної сигналізації — інформувати про небезпеку. FireProtect 2 використовує різні патерни звукових сигналів для сповіщення про різні тривоги і події. Це допомагає швидко визначити тип загрози та зреагувати відповідно. До того ж датчик оснащено потужною сиреною гучністю 85 дБ — з нею немає шансів пропустити чи проігнорувати сигнал про небезпеку.

buzzer

Різна звукова та світлодіодна індикація

Тривога через зростання температури або задимлення

Перевищення концентрації СО (чадного газу)

Несправність

Низький заряд батареї

Закінчення терміну служби пристрою