Централізоване спостереження за станом ОПС на об`єктах без виїзду групи затримання

Facebook

Пожежна сигналізація встановлюється в усіх приміщеннях об’єкту, що охороняється (винятком є приміщення з високою вологістю повітря, в яких протікають технологічні процеси, безпосередньо пов’язані з використанням води або інших негорючих рідин). Пожежні сповіщувачі відносяться до самостійних шлейфів сигналізації і приєднуються до центрального пульту охорони об’єкта без права відключення. Система пожежної сигналізації працює в цілодобовому режимі.
На об’єкті повинна функціонувати централізована система оповіщення про пожежу та інших тривожних випадках. У невеликій будівлі для цієї мети дозволяється використовувати звукові сигнали, що відрізняються від інших. Пожежний пост поєднують з головним пунктом охорони.
Усередині об’єкту на шляхах евакуації (в проходах, сходових клітках, коридорах і т.д.) і в окремих приміщеннях встановлюються ручні пожежні сповіщувачі типу ІПР або їм подібні. ПП Реламакс встановить та забезпечить для вашого приміщення централізоване спостереження без потреби виїзду групи затримання.
Для оперативної передачі повідомлень про проникнення злочинців у чергові частини органів внутрішніх справ або в центр охорони об’єкти оснащуються різними засобами тривожної сигналізації (кнопками, педалями, оптико-електронними сповіщувачами і т. п.). Такі пристрої доцільно розташовувати в коморах, кімнатах зброї, торгових залах, на робочих місцях касирів, керівництва об’єкта, у дверей основного і запасного виходів, на посту і в приміщенні охорони. Тривожні сповіщувачі встановлюються також на маршрутах переміщення цінностей.
У охоронної сигналізації, як правило, застосовують електричні контакти, які замикаються або розмикаються. До типу датчиків, де електричний ланцюг замикається або розмикається механічним способом, відносяться дротові шлейфи, магнітні перемикачі, механічні перемикачі та ін.

tso